Przygotowujesz się do ślubu? Albo tworzysz świeżo upieczone małżeństwo? Masz za sobą nauki przedmałżeńskie, albo jesteś przed nimi i masz poczucie, że potrzebujesz czegoś „więcej”? Szukasz sposobu na to, jak bardziej poznać i zrozumieć Twoją „drugą połówkę”? Chcesz pogłębić Waszą relację?

Mamy dla Ciebie propozycję! Zapraszamy Cię na warsztaty dla narzeczonych i młodych małżeństw pt. „LevelUp!”. To 12 spotkań, prowadzonych w formule małej grupy (maksymalnie 7 par i prowadzący), podczas których będziesz mógł wraz z ukochanym/ukochaną lepiej odkryć wartość małżeństwa.

Przeczytaj opinie uczestników pierwszej edycji LevelUp! – kliknij tutaj.

Razem będziemy poszukiwać pomysłów na jeszcze lepsze poznanie siebie. Odkryjemy jak lepiej się komunikować i jak sprawić, żeby Wasza więź stawała się coraz silniejsza. I wreszcie – spróbujemy razem odszukać odpowiedzi, jak na co dzień odkrywać odwieczny plan Pana Boga na Waszą małżeńską/narzeczeńską/zakochaną relację?

Druga edycja warsztatów „LevelUp!” rozpocznie się 1 marca 2023 r. (środa) o godz. 20:00 w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej DFOŻ w Nysie (48-300 Nysa, ul. Emilii Gierczak 2, budynek Diecezjalnego Domu Formacyjnego). Spotkania będą odbywać się przez 12 tygodni, co wtorek, zawsze o tej samej porze. Jeden warsztat to około 2-2,5-godzinne spotkanie. Ostatni, dodatkowy 13. warsztat będzie miał formę wyjazdową (szczegóły na pierwszym spotkaniu).

Udział w warsztatach „LevelUp!” jest bezpłatny. Zapisy na drugą edycję odbywają się przez formularz internetowy i trwają do 27 lutego 2023 r. – liczba miejsc ograniczona.
 
Daty poszczególnych spotkań zostaną ustalone na pierwszym spotkaniu 1 marca 2023 r. o godz. 20:00 (Specjalistyczna Poradnia Rodzinna DFOŻ (budynek Diecezjalnego Domu Formacyjnego) | Nysa, Emilii Gierczak 2) .

 
Warsztaty „LevelUp!” prowadzić będzie ks. dr Tomasz Gajda – duszpasterz rodzin Rejonu Nyskiego, absolwent Studium Pomocy Psychologicznej dla Par I i II stopnia w Instytucie Psychologii Zdrowia PTP w Warszawie. Ukończył ponadto Studium Interwencji Kryzysowej w Bielsku-Białej oraz szkolenie podstawowe w modalności NEST – pomocy terapeutycznej dla osób dotkniętych traumatycznymi doświadczeniami (New Experience for Survivors of Trauma)..

Potrzebujesz więcej informacji? Masz pytania?
Zadzwoń – tel.: 504-124-036 lub napisz – e-mail: t.gajda@dfoz.pl

PS. Jako, że warsztaty „Level Up” pogłębiają m.in. treści związane z tematyką nauk przedmałżeńskich, to po warsztatach możesz uzyskać zaświadczenie o ukończeniu nauk przedmałżeńskich, które jest honorowane w całej Metropolii Górnośląskiej (diecezji opolskiej, diecezji gliwickiej i archidiecezji katowickiej).